Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30 Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860
 

 
Легкоатлетична естафета    

0105.05.2017 року на базі міського спортивного комплексу ім.. В.М. Окіпного відбулася легкоатлетична естафета 8×200 м. серед команд навчальних закладів міста, присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом, в якій прийняли участь 13 команд. З великою перевагою першою фінішувала збірна команда легкоатлетів Роменського коледжу КНЕУ у складі: Джолус Анна (С-1-1), Гонтар Яна (Ф-1-1), Лубенець Марина (Б-2-1), Єрмакова Вікторія (С-3-1), Ковальова Альона (С-2-1), Подобащенко Владислав (Н-4-1), Овчаренко Максим(К-2-1), Давиденко Олександр (М-2-1), Даценко Євген (М-2-1), Привідьон Володимир (К-2-1).

Призери та переможці змагань були нагороджені грошовими преміями та грамотами Відділу молоді та спорті Роменського міськвиконкому.Команду до змагань готували викладачі фізичного виховання Романенко В.О. та Карпушкін М.В.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/sportivno-masovi-zahodi.html#sigProGalleria4cbc27ac1f

16Олімпійський тиждень 
 
  З 19.09.16 по 22.09.16. в Роменському коледжі КНЕУ був проведений Олімпійський тиждень відповідно до програми якого студенти могли себе випробувати у змаганнях з настільного тенісу особиста першість серед юнаків та дівчат (19.09), стріт-болу (20.09), волейболу (21.09) та міні-футболу (22.09).
В спортивному заході приймали участь близько 350 студентів коледжу. Після запеклої та безкомпромісної боротьби  місця розподілились наступним чином:
                                                                     Настільній теніс
              юнаки:                                                                         дівчата:
 І м. – Козловський Є. (К 4-1).                                              І м. – Мартіян К. (Е 2-1).
        ІІ м. – Лазоренко В. (Н 2-1).                                                ІІ м. – Насон І. (Н 2-1).
       ІІІ м. – Волков Е. (Т 4-1).                                                     ІІІ м. – Товстопят В. (Ф 1-1).
 
 
              Стріт-бол:                             Волейбол:                                Міні-футбол:
          І м. – гр.. М 2-1.                   Iм. – гр.. М 3-1.                          І м. – гр.. Н 2-1.
                 ІІ м. – гр.. К 1-1.                   ІІ м. – гр.. К 2-1.                       ІІ м. – гр.. К 2-1.
                ІІІ м. – гр.. Н 1-1.                 ІІІ м. – гр.. Н 2-1.                      ІІІ м. – гр.. Н 1-1.
 
 
Завдяки підтримці студентського профкому коледжу переможці та призери  змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.
                                                    
Керівник фізичного виховання                                         Романенко В.О.
 
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/sportivno-masovi-zahodi.html#sigProGalleriadacb86eccc
 

Міжнародний день студентського спорту
 
04 
19.09.2016р. на базі міського спортивного комплексу ім. В.М. Окіпного відбулися спортивні змагання з нагоди святкування  Міжнародного дня студентського спорту.
     В спортивному заході приймали спортсмени із ВНЗ І-ІІ р.а. та учні старших класів загальноосвітніх шкіл м. Ромни (близько 300 учасників).
    Першими змагалися в швидкості збірні команди легкоатлетів в естафеті 8×200м. (4 юнака і 4 дівчини). Команда Роменського коледжу КНЕУ у складі: Подобащенко В. (Н 4-1), Привидьон В. (К 2-1), Лихвар В. (К 4-1), Давиденко О. (М 2-1), Джолос А.  (С 1-1), Камашкінова К. (П 1-1), Ковальова А. (С 2-1), Свірська (С 2-1) здобула І місце серед ВНЗ І-ІІ р.а.
    Наступними випробували свої сили «справжні козаки» у змаганнях з армспорту, де студенти коледжу у своїх вагових категорій також вибороли призові місця:  
       до 70 кг. – Іванов П. (Н 4-1) – І м. на праву руку та ІІ м. на ліву; 
Сарана С. (Н 2-1)  - ІІІ м. на ліву руку;  Гаршин І. (М 2-1) – ІІ м. на ліву та праву руки.
     Завершилося спортивне свято змаганнями з міні-футболу де збірна команда коледжу у складі: Троценко І.,  Привидьон В., Куліш В. – (К 2-1), Гаршин І., Давиденко О., Вихристюк М. – (М 2-1), Зіміньков Д. (Б 2-1), Шокота Б. (Н 2-1), Капустін С. (Н 1-1), Подобашенко В. (Н 4-1) посіли почесне ІІІ місце.
         Переможці та призери  змагань були нагороджені грошовими преміями та грамотами Відділі молоді і спорту Роменської міської ради.
         Спортсменів до змагань готували викладачі фізичного виховання коледжу: Романенко В.О., Карпушків М.В., Головко М.В..
 

Керівник фізичного виховання                                                 Романенко В.О.  

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/sportivno-masovi-zahodi.html#sigProGalleria9940092864
 

День здоров'я
 
foto1909.06.2016 р. на легкоатлетичному стадіоні Роменського коледжу СНАУ було проведено спортивне свято «День здоров’я». Мета заходу – популяризація здорового способу життя серед студентської молоді.
Відповідно до програми свята студенти мали можливість випробувати не тільки свої фізичні якості у різних спортивних змаганнях, а й перевірити свої кулінарні, вокальні, туристичні здібності та знання і навички з цивільної оборони.
Завдяки підтримці адміністрації коледжу та студентського профкому переможці змагань були нагороджені грамотами, а кожна група (учасник свята) грошовими преміями.
Результати конкурсів та змагань «Дня здоров’я».
1. Біг на коротку дистанцію – 100 м.
1
2. Естафета «Транспортування потерпілого в зоні хімічного зараження» (хлопці).
І місце – М-1-1 – 1,06; ІІ місце – К-1-1 – 1,10; ІІІ місце – Н-1-1 – 1,33.
3. Естафета 4 х 100 м.
Юнаки: І місце – М-1-1, ІІ місце – К-1-1, ІІІ місце – Н-1-1.
Дівчата: І місце – С-1-1, ІІ місце – Б-1-1, ІІІ місце Е-1-1.
4. Перетягування канату.
2
5. Футбол.
3
6. Піонербол.
4
7. «Найсмачніший куліш» – група Б-1-1 – І місце.
8. Конкурс пісні – група Н-1-1 – І місце.
9. Конкурс: «Хто швидше запалить вогнище» – групи С-1-1 і М-1-1 – І місце.
Керівник фізичного виховання В.О. Романенко

Обласні змагання серед ВНЗ I-II р.а. з легкої атлетики
 
l a 201612-13 травня 2016р. на легкоатлетичному стадіоні Сумського Державного Педагогічного університету відбулися змагання з легкої атлетики в залік обласної спартакіади серед ВНЗ I-II р.а. В змаганнях прийняли участь 16 збірних команд навчальних  закладів області (близько 130 учасників).
Досить вдало відстояла честь нашого міста збірна команда легкоатлетів Роменського коледжу КНЕУ. Переможцями та призерами змагань стали:
Оропай Юлія-метання спису(31,20) – I м. ;метання диску(28,26)-ІІ м.
Пономаренко Артем – 100 м (11,3) – III м.
В естафеті 4*100 м.  другими прийшли на фініш з результатом 59,7 Оропай Юлія, Свірська Анастасія, Єрмакова Вікторія, Ковальова Альона.
Команду до змагань готували керівник фізичного виховання Романенко В.О. та викладач фізичного виховання Карпушкін М.В
Переможці та призери змагеннь були нагороджені грамотами та медалями обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ.
Керівник фізичного виховання РК КНЕУ Романенко В.О.

Спартакіада міста серед допризовної молоді
 
foto0214 квітня 2016 року на міському стадіоні ім. В.Окіпного відбулась міська Спартакіада серед допризовної молоді серед юнаків 1999-2001 р.н.
У Спартакіаді взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста та вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації (всього 11 команд).
Перед початком змагань головний спеціаліст відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Ірина Гончарова привітала учасників заходу, побажала усім міцного здоров’я, мирного неба та зазначила, що сьогодні, як ніколи, рівень фізичної підготовленості допризовної молоді є важливим ступенем їх готовності до служби у Збройних Силах України.
Юнаки здавали нормативи з підтягування на перекладині, метання гранати на дальність, бігові на 100 та 1000 метрів.
За результатами змагань команда Роменського коледжу КНЕУ посіла почесне 1 місце (6364 бал.), команда ЗОШ № 7 зайняла 2 місце (5916 бал.), команда Роменського коледжу СНАУ посіла 3 місце (5854 бал.).
Честь коледжу захищали:
Пипа Олег, Пипа Олексій, Гаценко Сергій (К1-1), Давиденко Олександр (М1-1)
Команду до змагань готував керівник фізвиховання Романенко В.О.
Команди - переможець та призери, кращі спортсмени в особистому заліку (по видам) були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.
У 26-28 квітня цього року збірна команда міста прийме участь у обласній Спартакіаді серед допризовної молоді серед команд міст та районів.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/sportivno-masovi-zahodi.html#sigProGalleria1464d19535

Першість міста з волейболу
 
foto0419.02.2016 в спортивному залі РК СНАУ відбулася першість міста з волейболу присвячена пам’яті героїв «Небесної сотні».
В змаганнях приймали участь сім команд(«Освіта», МНС, ДПРЧ, «Ветерани», РК СНАУ, РК КНЕУ, Роменське ВПУ), які змагалися між собою по коловій системі.
Після запеклої та безкомпромісної боротьби 3 місце посіла команда ДПРЧ, 2-команда «Ветерани», перемогу святкувала команда Роменського коледжу КНЕУ. Переможці та призери змагань були нагороджені грошовими преміями та грамотами виконавчого комітету Роменської міської ради.
Команду до змагань готував керівник фізичного виховання коледжу Романенко В.О.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/sportivno-masovi-zahodi.html#sigProGalleria6503312ade

Обласні змагання з боротьби дзю-до
 
foto13 28.10.2015 р. на базі Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти пройшли змагання з боротьби дзюдо, в залік обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Досить успішно відстояли честь нашого міста збірна команда дзюдоїстів Роменського коледжу КНЕУ. Після запеклих баталій на татамі переможцями стали: Романенко Владислав (гр. К 2-1) – 60 кг; Твердохліб Вадим (гр. М 4-1) – до 90 кг; другі місця посіли Четвірікова Олена (гр. Е 2-1) – 44 кг; Микитенко Дарина (гр. С 3-1) – 40 кг; треті місця вибороли: Канюк Павло (гр. М 2-1); - 73 кг; Будко Максим (гр. Н 3-1) – 81 кг; Грищенко Руслан (гр. К 1-1) – 50 кг.
Призери змагань були нагороджені грамотами Сумського обласного відділення комітету з фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України.
Команду до змагань готував керівник фізичного виховання коледжу Романенко В.О. Адміністрація коледжу виносить щиру подяку тренерам відділення дзюдо Роменської ДЮСШ, Ковальчуку С.В. та Богушу Д.О. за допомогу у підготовці спортсменів до змагань.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/sportivno-masovi-zahodi.html#sigProGalleria430b618828

Змагання з настільного тенісу
 
tennis2015 27.10.2015 р. в тенісному залі Роменського коледжу КНЕУ відбулись змагання з настільного тенісу в рамках міської спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
В загальнокомандному заліку ІІІ місце посіла збірна команда Роменського коледжу СНАУ, ІІ місце – збірна тенісистів Роменського ВПУ. Переможцем змагань стала команда Роменського коледжу КНЕУ: Козловський Е. (К 3-1), Савченко І. (М 4-1), Лазоренко В. (Н 1-1), Єрмакова В. (С 2-1), Мартіян К. (Е 1-1).
В особистому заліку серед юнаків перемогу святкував Козловський Едуард (К 3-1), першою серед дівчат стала Мартіян Катерина (Е 1-1). Команду до змагань готував керівник фізичного виховання коледжу Романенко В.О. Призери та переможці змагання були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.
Відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому висловлює щиру подяку директору Роменського коледжу КНЕУ Рудь Н.А. за надання спортивної бази для проведення змагань.

Міська спартакіада серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
 
foto02 21.10.2015 р. на базі міського спортивного комплексу ім. В.М. Окіпного відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік міської спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
На дистанції 500 м серед дівчат ІІІ місце здобула Ясир Єлизавета (гр. Е 2-1) – 1,36; ІІ місце – Ковальова Олена (гр. С 1-1) – 1,35; перемогу святкувала Єрмакова Вікторія (гр. С 2-1) – 1,34. Всі призери – студентки Роменського коледжу КНЕУ. У юнаків на дистанції 1000 м ІІІ місце посів Кривогуз Максим (РК КНЕУ, гр. К 4-1) з результатом 3,04; ІІ місце – Доценко Дмитро (ВПУ) – 2,58; І місце – Пасєвін Максим (ВПУ) – 2,56.
В загальнокомандному заліку ІІ місце здобула команда ВПУ. Переможцями стали спортсмени Роменського коледжу КНЕУ: Кривогуз М. (К 4-1), Дмитрюк А. (Н 3-1), Пакін М. (Н 3-1), Лихвар В. (К 3-1), Кубишко Я. (Н 1-1), Ясир Є. (Е 2-1), Ковальова О. (С 1-1), Єрмакова В. (С 2-1), Вовк О. (Б 3-1), Оропай Ю. (Е 3-1).
Команду до змагання готували керівник фізичного виховання коледжу Романенко В.О. та викладач Карпушкін М.В.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/sportivno-masovi-zahodi.html#sigProGalleria91c8493ce8