Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 17 лютого 2018р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

ІСТОРІЯ КОЛЕДЖУ

 

Історія технікуму бере початок з 1900 року, коли Роменське земляцтво організувало в с. Глинськ показову майстерню.

1

Гончарна майстерня

З 1900 по 1947 рік гончарна майстерня пройшла цілий ряд реорганізацій:

  • 1909 рік – школа інструкторів з гончарного виробництва 
  • 1918 рік – художньо – керамічна школа 
  • 1930 рік – технічно – професійна школа 
  • 1930 – 1933 роки – Глинський скло–фаянсовий технікум 

 6 1

Випуск учнів глинської Техніко-Керамічної профшколи 1930р.

Після Великої Вітчизняної війни рішенням Ради міністрів УРСР від 17 вересня 1947 року був організований індустріальний технікум, який знаходився в селі Глинську Сумської області до 1966 року.

006 

с. Глинськ. Фасад навчального корпусу колишнього індустріального технікуму.

У 1966 році Глинський індустріальний технікум був реорганізований у Роменський індустріальний технікум і переведений з села Глинськ до міста Ромни. Технікум готував спеціалістів для промисловості будівельних матеріалів за двома спеціальностями: “Технологія кераміки” і “Відкрита розробка родовищ корисних копалин”.

У 1982 році була відкрита спеціальність “Ремонт і монтаж промислового обладнання”. У 1982 році був побудований навчальний корпус на 960 місць.

У 1985 році навчалося 960 студентів (або слухачів) на державному бюджеті.

У 1994 році був реорганізований Роменський індустріальний технікум і Роменський вечірній технікум радіоелектронного приладобудування шляхом їх ліквідації і створення на їх базі Роменського політехнічного технікуму. У 1994 році в технікумі була відкрита спеціальність “Економіка підприємства” і припинено набір на спеціальність “Відкрита розробка родовищ корисних копалин”.

У 1995 році був перший набір студентів на спеціальності “Обслуговування і ремонт нафтових і газових промислів” та “Виробництво апаратури автоматичного електрозв’язку”.

У 2000 році відкрито спеціальності: Соціальна робота Бухгалтерський облік

З 2001 року технікум готує молодших спеціалістів зі спеціальності "Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж."

Гордістю коледжу є його випускники: Телющенко Іван Федорович - кандидат технічних наук, генеральний директор ТОВ "Керамейя" Северин Сергій Федорович - директор ДП будівельно-монтажного підприємства "Ромнипромбуд" Тітенко Микола Миколайович - начальник Анастасівського промислу "Охтирканафтогаз"

Молодші спеціалісти готуються для планово-економічної, організаційно-управлінської фінансової діяльності в галузі економіки на виробництві, у сфері послуг, на підприємствах промисловості будівельних матеріалів і нафтової та газової промисловості, в управлінні відповідно до фахового спрямування. Коледж має достатню навчально – матеріальну базу:

  • Навчальний корпус 
  • Навчально – виробничі майстерні 
  • Бібліотеку з читальною залою 
  • Спортивну залу Гуртожиток
  •  Медичний пункт 
  • Стоматологічний кабінет 

Оснащення аудиторій та лабораторій відповідає вимогам вищої школи. В коледжі працюють гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, спортивні секції, проводяться вечори відпочинку та спортивні змагання.