Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 17 лютого 2018р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

 
#Посвята першокурсників у студенти
 
37Інтернет, чати, віртуальні щоденники, соціальні мережі стали прикметою сучасності. Студенти в соціальних мережах проводять безліч свого часу. У віртуальності вирує своє життя — люди спілкуються, зустрічаються, закохуються, сваряться, висловлюють свої думки, завантажують фотографії, відео тощо. Тож темою  посвяти у студенти першокурсників спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка відбулася 16 листопада,  обрали саме  соціальні мережі. Захід відбувся дуже весело, з безліччю конкурсів, смаколиків, селфі. Студенти групи Е-3-1 подарували першокурсникам Плакат побажань і як досвідчені студенти третього курсу побажали, щоб здійснювалися мрії, а навчання було легким та веселим.

Подробнее: Посвята першокурсників у студенти 


 
Світська посвята першокурсників у студенти
 
0116 листопада відбулася посвята першокурсників спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" у студенти. Захід відбувся у стилі світської паті, де студенти показали і відкрили таємниці світського життя не лише студентів, але й викладачів нашого коледжу.
Випускники побажали нашим першокурсникам, щоб вони не відставали і також брали участь у світському житті групи та коледжу.
Куратору групи Воробйовій Галині Миколаївні побажали, щоб за 3 роки навчання її "пташеняток" не поменшало, ніхто не загубився у нічному клубі чи на світській паті, ніхто не переїхав до іншої країни чи не став раніше, ніж потрібно депутатом чи шоуменом, а ще гірше патімейкером.
Наприкінці заходу Бондаренко Людмила Федорівна урочисто вручила дипломи майбутніх фахівців у галузі економіки та залікові книжки студента.

Подробнее: Світська посвята першокурсників у студенти


Посвята у студенти першокурсників спеціальності «Соціальна робота».
 
titelДовгі тижні напруженої підготовки, недоспані ночі, хвилини тривожних переживань і, нарешті, вона відбулася! Ні, не сесія, а Посвята у студенти першокурсників спеціальності «Соціальна робота».
«Посвята» – це свято для студентів-«новобранців» подароване студентами-випускниками. Веселі конкурси, відеоролики про студентське життя, лотерея, багато подарунків і урочистий момент – вручення дипломів першокурсника та залікових книжок.
Сподіваємося, наші першокурсники будуть з честю нести звання «Студента Роменського коледжу Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Подробнее: Посвята у студенти 2016 «Соціальна робота»