Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 17 лютого 2018р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

 Посвята у студенти 2013
 
13 листопада, напередодні Міжнародного дня студентів, відбулося урочисте посвячення першокурсників зі спеціальності «Соціальна робота» у студенти. Свято пройшло у дружній та теплій атмосфері. Привітання, оригінальні подарунки, розіграш студентських «артефактів», прийняття клятви першокурсника, вручення дипломів майбутнього соціального працівника – сподіваємося, що все це залишить яскраву сторінку у студентському літописі групи С-1-1.
 
 
13 листопада відбулася посвята у студенти першокурсників спеціальності «Бухгалтерський облік» (група Б 1-1). Підготували і подарували це свято завтрашні випускники цієї спеціальності, студенти групи Б 3-1.
Вони підготували цікаві конкурси і завдання, які виявили кмітливість, ерудицію, згуртованість першокурсників. На святі панувала дружня, тепла сімейна атмосфера.
Наостанок господарі свята вручили кожному першокурснику символічні дипломи і медалі, які стануть гарною згадкою про посвяту у студенти. А ще група Б 1-1 отримала у подарунок фотоальбом, і це є першим кроком для створення фотолітопису цієї групи.
У святковій атмосфері 20 листопада 2013 року відбулась посвята у студенти економістів-першокурсників.
Дорогі друзі, вітаємо вас з надзвичайним днем у вашому житті і щиро зичимо творчої наснаги, здоров’я, подальших зверешень і, звичайно, шаленого студентського кохання!