Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 17 лютого 2018р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

Світлої пам'яті Педагога!
karpyshkin
     
       Увесь колектив коледжу КНЕУ сумує з приводу передчасної смерті викладача фізичного виховання  Карпушкіна Миколи  Володимировича, великого життєлюба, талановитого  педагога, який 36 років сумлінної праці віддав вихованню та навчанню дітей.
       Усі, хто знали Миколу Володимировича відчували тепло його серця, непідробне прагнення порадити, допомогти, розрадити душу. Він завжди вражав своєю щирістю.
       Щоденно поспішав до коледжу ділитися своєю майстерністю, уміннями й знаннями. А скільком своїм учням і студентам він подарував частинку себе, скількох виховав людей  своїм щирим серцем та відкритою душею!
       На жаль, у цьому недосконалому світі нам доводиться втрачати дорогих, світлих і близьких нам людей.
       У душі Миколи Володимировича був цілий неповторний світ, у якому жили  найкращі помисли, свята любов, надії, надзвичайне життєлюбство. Він жив і працював так, щоб донести людям світло! Він сяяв для всіх зорею і відкривав нові світи, ніс людям серце на долоні, вірив у правду й доброту. Що відчував, те й дарував оточуючим.
       Як прикро,що довга і складна дорога педагога – віддавати дітям своє серце - закінчилася…
       Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Миколу Володимировича.
       Нехай милосердний Господь упокоїть  його душу у своїх небесних оселях, там, де спочивають праведні.

pavl
Із сумом і співчуттям колектив Роменського коледжу ДВНЗ КНЕУ сприйняв звістку про передчасну смерть ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Павленка Анатолія Федоровича.
Він був людиною виняткової працездатності, толерантності, важкою працею здобував повагу і шану співробітників, студентства, колег-науковців. Його шанували за професійну компетентність, людяність, відданість освітянській справі.
Думкою, словом, вчинками і власним прикладом він робив цей світ добрішим, оновлював вірою, сповнював новою надією.
Його життєвий шлях залишається взірцем для багатьох поколінь людей, які працюють у галузі освіти і науки.
У наших серцях таким він залишиться назавжди. Його довго пам’ятатиме українська земля.
 
 
З відчуттями втрати, жалоби і співчуття,  
Директор коледжу                   Н.А. Рудь