Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 16 грудня 2017р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

011 грудня – День порозуміння з ВІЛ-інфікованими
 
Цей день з'явився в календарі майже чверть століття тому - в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.
Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки, ми, на превеликий жаль, змушені констатувати, що боротьба з цією хворобою ще не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту все сильніше змушує нас відчувати глибоку тривогу. З часів виявлення і виділення цієї хвороби в окрему категорію пройшло вже багато часу.
Зокрема у   наому навчальному закладі  практичним психологом разом з студентами спеціальності «Соціальна робота» була проведена акція «Я буду обачним». Одночасно в холі коледжу відбувалася демонстрація соціальної реклами на тему «Стоп СНІД».

Детальніше >>1 грудня – День порозуміння з ВІЛ-інфікованими

Психолого-педагогічний консиліум
«Адаптація студентів І курсу до навчання в коледжі»
 
01
02. 11. 2017 року в Роменському коледжі КНЕУ відбувся психолого-педагогічний консиліум щодо адаптації студентів першого курсу. У роботі консиліуму взяли участь заступник директора з виховної роботи Л.Ф.Бондаренко, практичний психолог Федько С.М., медична сестра Колісник  Є.Д., класні керівники перших курсів: Бандура Ю.О., Ганенко М.М., Карпушкін М.В., Бабич Л.А., Федько Є.О., Костенко Т.П.. Учасники консиліуму обговорили соціально-психологічні особливості студентських колективів І курсу, проблемні питання щодо  адаптації першокурсників, намітили шляхи оптимізації навчально-виховної роботи з даною категорією студентів. Соціально-психологічна служба коледжу надала результати психологічного вивчення першокурсників, були розроблені рекомендації для  класних керівників та викладачів І курсу щодо подальшого супроводу адаптації першокурсників. Класні керівники І курсу ознайомили присутніх із загальними характеристиками груп та труднощами, які виникають у студентів на шляху адаптації до навчання в коледжі.

Детальніше >>Психолого-педагогічний консиліум 

Тиждень протидії торгівлі людьми
 
01
18 жовтня відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є одним із основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
Щоб   привернути увагу, розповісти про ризики,  на які наражаються українці,з  17.10.2017 року по 20.10.2017 у Роменському коледжі КНЕУ психологом  коледжу Федько С.М. разом із студентами був проведений Тиждень протидії торгівлі людьми.  Мета всіх заходів Тижня -   підвищити рівень поінформованості та усвідомлення студентами гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.
Тиждень розпочався з виставки плакатів студентів спеціальності «Соціальна робота». Також в цей день була розміщена інформація на сайті коледжу.
18.10.2017 у холі коледжу студенти коледжу мали можливість переглянути відеоролики із соціальною рекламою спрямованою на профілактику торгівлі людьми. На виховних годинах у випускних групах відбувся перегляд фільму «Станція призначення життя» з подальшим обговоренням.
Із студентами групи С 3-1 19.10.2017  був проведений круглий стіл на тему «Переваги і небезпеки роботи за кордоном». Студенти із захопленням слухали аргументи один одного, жваво обговорювали ситуацію в Україні, щодо трудової міграції, називали багато переваг роботи на батьківщині.
20.10.2017 року студенти  коледжу підготували і провели флеш-моб на тему «Ні - торгівлі людьми».

Подробнее: Тиждень протидії торгівлі людьми