Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 17 лютого 2018р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

 
03
25.01.2018 року в коледжі відбувся семінар –практикум для педагогів «Профілактика суїцидальної поведінки у студентському середовищі».
Ключове завдання системи освіти-виховати людину морально здатну до побудови власної життєдіяльності, сформувати в неї таку систему ціннісних орієнтацій, яка забезпечить  успіх і самоорганізацію особистості в дорослому житті. Така особистість має стійкість до негативних впливів соціуму, низький рівень схильності до формування суїцидальних намірів.
Практичний психолог коледжу  Федько С.М. ознайомив педагогів з особливостями профілактичної роботи  по попередженню  суїциду. Також педагоги були поінформовані про захоплення підлітків і молоді участю у групах в соціальних мережах, які пропагують суїцидальну поведінку. Значна увага приділялася практичним методам формування цінності життя на виховних годинах.
На семінарі була присутня експерт, судовий психолог першої обласної спеціалізованої лікарні м.Ромни –Йосипенко Ольга Миколаївна, яка розповіла присутнім про особливості роботи з суїцидантами.

Детальніше >>Суїцидальна поведінка 


011 грудня – День порозуміння з ВІЛ-інфікованими
 
Цей день з'явився в календарі майже чверть століття тому - в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.
Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки, ми, на превеликий жаль, змушені констатувати, що боротьба з цією хворобою ще не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту все сильніше змушує нас відчувати глибоку тривогу. З часів виявлення і виділення цієї хвороби в окрему категорію пройшло вже багато часу.
Зокрема у   наому навчальному закладі  практичним психологом разом з студентами спеціальності «Соціальна робота» була проведена акція «Я буду обачним». Одночасно в холі коледжу відбувалася демонстрація соціальної реклами на тему «Стоп СНІД».

Детальніше >>1 грудня – День порозуміння з ВІЛ-інфікованими

Психолого-педагогічний консиліум
«Адаптація студентів І курсу до навчання в коледжі»
 
01
02. 11. 2017 року в Роменському коледжі КНЕУ відбувся психолого-педагогічний консиліум щодо адаптації студентів першого курсу. У роботі консиліуму взяли участь заступник директора з виховної роботи Л.Ф.Бондаренко, практичний психолог Федько С.М., медична сестра Колісник  Є.Д., класні керівники перших курсів: Бандура Ю.О., Ганенко М.М., Карпушкін М.В., Бабич Л.А., Федько Є.О., Костенко Т.П.. Учасники консиліуму обговорили соціально-психологічні особливості студентських колективів І курсу, проблемні питання щодо  адаптації першокурсників, намітили шляхи оптимізації навчально-виховної роботи з даною категорією студентів. Соціально-психологічна служба коледжу надала результати психологічного вивчення першокурсників, були розроблені рекомендації для  класних керівників та викладачів І курсу щодо подальшого супроводу адаптації першокурсників. Класні керівники І курсу ознайомили присутніх із загальними характеристиками груп та труднощами, які виникають у студентів на шляху адаптації до навчання в коледжі.

Детальніше >>Психолого-педагогічний консиліум 

Тиждень протидії торгівлі людьми
 
01
18 жовтня відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є одним із основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
Щоб   привернути увагу, розповісти про ризики,  на які наражаються українці,з  17.10.2017 року по 20.10.2017 у Роменському коледжі КНЕУ психологом  коледжу Федько С.М. разом із студентами був проведений Тиждень протидії торгівлі людьми.  Мета всіх заходів Тижня -   підвищити рівень поінформованості та усвідомлення студентами гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.
Тиждень розпочався з виставки плакатів студентів спеціальності «Соціальна робота». Також в цей день була розміщена інформація на сайті коледжу.
18.10.2017 у холі коледжу студенти коледжу мали можливість переглянути відеоролики із соціальною рекламою спрямованою на профілактику торгівлі людьми. На виховних годинах у випускних групах відбувся перегляд фільму «Станція призначення життя» з подальшим обговоренням.
Із студентами групи С 3-1 19.10.2017  був проведений круглий стіл на тему «Переваги і небезпеки роботи за кордоном». Студенти із захопленням слухали аргументи один одного, жваво обговорювали ситуацію в Україні, щодо трудової міграції, називали багато переваг роботи на батьківщині.
20.10.2017 року студенти  коледжу підготували і провели флеш-моб на тему «Ні - торгівлі людьми».

Подробнее: Тиждень протидії торгівлі людьми