Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 16 грудня 2017р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

Материалы

Урочиста посвята першокурсників у студенти «Інтуїція»


01Урочиста посвята першокурсників у студенти «Інтуїція»
 
22 листопада відбулася урочиста посвята «Інтуїція», на якій студенти третього курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» відкрили нашим першокурсникам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» деякі сторони студентського життя і намагалися пробудити в них студентську інтуїцію.
Першокурсники дізналися про потаємне минуле своїх викладачів,  здійснили віртуальну екскурсію кабінетами коледжу, самостійно будували власну фінансову піраміду, писали пояснювальні записки, розгадували фінансові загадки та валюти країн світу, сформували карту бажань.
На Посвяті перевірили на почуття інтуїції і класного керівника групи Ф-1-1 Костенко Т.П., якій в подарунок передали фінансове дерево з побажаннями багатства і стипендій для всієї групи.
Наприкінці свята кожному студенту-першокурснику Ручко Л.М. вручила диплом майбутнього фінансиста та залікову книжку, а старшокурсники подарували гру «Монополія» для розвитку та отримання перших навичок у веденні бізнесу.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/component/content/article/14-novini/472-posvata-byxgaltera.html#sigProGalleria9ce49f8cde