Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 16 грудня 2017р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

titleПрава людини – твої права
 
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р. “Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права ”з 4 по 8 грудня в коледжі проводився Тиждень правових знань на тему: «Права людини – твої права».
У рамках Тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав людини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.
У читальному залі бібліотеки протягом тижня тривала книжково-ілюстративна виставка «Правові новинки — 2017».
З нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини 4 грудня організовано фестиваль студентських презентацій «Право і закон», «Права людини». Студенти презентували свої дослідження у сфері прав людини, переможцем стала Галенко Владислава (гр. П-1-1).
5 грудня під час захоплюючої гри-конкурсу ерудитів «Юридичний біатлон», змагались команди «Інтерполу» (гр. Ф-1-1) та «Кіберполіції» (гр. К-1-1). Інтелектуальна гра сприяла формуванню в студентів правового мислення, розвитку в них вміння розв'язувати юридичні задачі та орієнтуватись у повноваженнях та завданнях правоохоронних органів.
Перше місце зайняла команда «Кіберполіції». Переможці і учасники отримали медалі і солодкі подарунки.
Членами правового гуртка проведено Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини, організовано показ документального фільму про права людини та правозахисну діяльність в Україні.
7 грудня відбулась олімпіада з правознавства серед студентів 1 курсу. Найкращі знання показали Лебідь Марія та Шульга Таїсія (гр. Ф-1-1).
Студенти правознавці виявили свою винахідливість та пошукові здібності в оформленні стінгазет під назвою «Права людини очима студентів».
Тиждень правових знань виявився дуже інформаційним, змістовним, динамічним.
Викладач правових дисциплін С.О.Журид.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/14-novini/493-prava-lydunu.html#sigProGalleriaef8867eca5