Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 16 грудня 2017р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

01
У всі часи, скільки існує студентство, його звичаї і традиції були невід'ємною частиною навчання, такою ж обов'язковою, як і відвідування лекцій, написання курсових або здача сесії. Відомо, що студентське життя не можна назвати безтурботним і легким. Можливо тому, що студенти прагнуть хоча б якось урізноманітнити свої будні і відволіктися від навчання, тому з'являються у них свої цікаві традиції. Одна з них - посвята першокурсників у студенти.
Ще в Середньовіччі молодь, яка щойно прийшла на навчання в Паризький університет  обов'язково проходила через ряд жорстких випробувань, доводячи свою міцність духу. Ті, хто витримували всі випробування гідно, ставали членами таємного союзу студентів, який давав відсіч діям адміністрації.
Для студентів першого курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» ця перша офіційна участь у суспільному житті навчального закладу відбулася 6 грудня.  Під час посвяти студентів ознайомили із основними якостями механіка. А різноманітні конкурси дозволили перевірити наявність цих якостей у наших першокурсників.
Сподіваємося, наші першокурсники будуть з честю нести звання «Студента Роменського коледжу Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/14-novini/488-posvata-mehaniku.html#sigProGalleriac404553fb4