Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 17 лютого 2018р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

011 грудня – День порозуміння з ВІЛ-інфікованими
 
Цей день з'явився в календарі майже чверть століття тому - в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.
Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки, ми, на превеликий жаль, змушені констатувати, що боротьба з цією хворобою ще не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту все сильніше змушує нас відчувати глибоку тривогу. З часів виявлення і виділення цієї хвороби в окрему категорію пройшло вже багато часу.
Зокрема у   наому навчальному закладі  практичним психологом разом з студентами спеціальності «Соціальна робота» була проведена акція «Я буду обачним». Одночасно в холі коледжу відбувалася демонстрація соціальної реклами на тему «Стоп СНІД».
Також незвичною була акція із використанням соціальних мереж. Студентам було запропоновано зробити фото на фоні плакату і розмістити його в себе на сторінці в Іnstagram.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/14-novini/481-vil-2017.html#sigProGalleriacc35136d9a