Навігатор сайту

Роменський коледж КНЕУ запрошує учнів 9-х класів на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ початок занять 04 листопада 2017р. о 8.30. Наступне заняття відбудеться 17 лютого 2018р. Телефони для довідок: (05448) 7-20-35 ; м.т. 0976980860

titleУкраїна починається з тебе
 
З 27 по 30 листопада 2017 року в коледжі проводився тиждень циклової комісії суспільних дисциплін. Основним гаслом роботи викладачів комісії стали слова  «Україна починається з тебе».
Розпочався тиждень грою «Весела вікторина», організованою викладачем Павленко А.М., в ній прийняли участь групи П-2-1 та Ф-2-1. Змагалися у конкурсах, в ході яких перевірялись знання з предмету «Людина і світ». У ході проведення вікторини студенти мали змогу проявити не лише свої знання, але і кмітливість, почуття гумору та миттєву реакцію. За підсумками турніру перемогла команда групи П-2-1. Капітани команд Охріменко Анна та Іщенко Анастасія отримали почесні грамоти та солодкі призи.
Найкращих знавців історії України обирав Покопцев Є.С. 28 листопада, під час проведення олімпіади з історії України, в якій прийняли участь студенти 2 курсу. Перемогу отримав Рудейченко Олег (гр.М-2-1).
Смуток огортає душу, коли вчитуєшся й осмислюєш рядки архівних документів, вислуховуєш сповнені печалі розповіді очевидців Голодомору, штучно створеного в Україні. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була. Саме з цією метою 29 листопада в коледжі був проведений час відкритих думок «Голодомор 1932-1933 рр. Біль душі українського народу» Покопцевим Є.С. в групах Н-2-1 та М-1-1. Учасники заходу ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.
Коли Ви вирушаєте подорожувати, є безліч способів скласти свій екскурсійний маршрут. Але практично всі включають в нього відвідування музеїв. Музеї є ідеальним місцем для любителів історії та культури. Саме цій темі було присвячено конкурс презентацій «Проблема збереження світових шедеврів у визначних музеях світу», проведений викладачем Багмет Л.А. Активну участь в конкурсі взяли студенти групи К-2-1. Найкращою визнано дослідження Півня Вадима.
З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України 30 листопада в актовому залі гуртожитку відбувся вечір-реквієм, присвячений подіям Помаранчевої Революції та Революції Гідності. Захід було організовано та проведено викладачем Павленком А. М., до організації дійства долучилися й студенти, які проживають в гуртожитку.
Тиждень завершився підсумковим засіданням циклової комісії, на якому були проаналізовані заходи й визнано проведення предметного тижня добрим.
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://rckneu.com.ua/index.php/14-novini/480-thisden-syspilnuh.html#sigProGalleria92ce65c123